Çfarë thotë ngjyra e syve për ju dhe prejardhjen tuaj

Të gjithë e kemi dëgjuar thënien se sytë janë “pasqyra e shpirtit”, por kjo ide më konkrete nga sa mendonim.

Cila është historia e vërtetë pas ngjyrës së syve tuaj dhe nga erdhi në të vërtetë numri i nuancave në dukje të pafundme? Sido që të jetë përgjigja, një gjë është e sigurt, ngjyra e syve është krejtësisht unike, ashtu sikurse shenjat e gishtërinjëve. Çka tregon se askush tjetër nuk ka të njëjtën ngjyrë të syve si ju. Në fakt, disa studime të fundit tregojnë se ngjyra e syve tanë është shumë më komplekse nga sa mendonim dikur.

Gjetjet e fundit nxitën kureshtjen e ekipit të Bright Side, kështu që vendosëm të hedhim një vështrim më të afërt në sekretet që qëndrojnë pas ngjyrave të ndryshme të syve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...