Çfarë thotë ngjyra e syve për ju dhe prejardhjen tuaj

Të gjithë e kemi dëgjuar thënien se sytë janë “pasqyra e shpirtit”, por kjo ide më konkrete nga sa mendonim.

Cila është historia e vërtetë pas ngjyrës së syve tuaj dhe nga erdhi në të vërtetë numri i nuancave në dukje të pafundme? Sido që të jetë përgjigja, një gjë është e sigurt, ngjyra e syve është krejtësisht unike, ashtu sikurse shenjat e gishtërinjëve. Çka tregon se askush tjetër nuk ka të njëjtën ngjyrë të syve si ju. Në fakt, disa studime të fundit tregojnë se ngjyra e syve tanë është shumë më komplekse nga sa mendonim dikur.

Gjetjet e fundit nxitën kureshtjen e ekipit të Bright Side, kështu që vendosëm të hedhim një vështrim më të afërt në sekretet që qëndrojnë pas ngjyrave të ndryshme të syve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...