Çfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu në gjendje jo të mirë shëndetësore

Dita e sotme nuk ka nisur mirë për Ermal Fejzullahun. Mesa duket artisti është sëmurë dhe për këtë i është dashur të marrë edhe një serum.

Ka qenë vetë Ermali që ka ndarë në Instagram një foto me vigonin në krahë nga shtëpia e tij.

Çfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu në gjendje jo të mirë

Artisti nuk ka dhënë asnjë sqarim më tepër dhe as nuk ka reaguar më pas story-t në fjalë. Ne shpresojmë të mos jetë asgjë serioze më shumë se lodhje apo ndonjë virozë e kohës

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...