Bora tregon si është raporti mes djalit të saj dhe Donaldit

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, bukuroshja ka treguar se Arbori dhe Donaldi kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...