Arbana i kërkon dhuratën superluksoze Xhemit: Ja per cfare behet fjale…

Miqësia e Arbanës me Xhemi Shehut janë një nga miqësitë më të bukura që shikojmë në showbizin tonë.

Së fundmi dyshja po shijojnë disa ditë pushime nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Vajzat janë arratisur në Lago Di Como.

Gjatë një xhiroje në det të hapur me jaht Arbana i ka kërkuar me shaka që t’i bëjë dhuratë një nga vilat që ndodhen në brigjet e Lago Di Como.

‘E bukur ë do ma blesh mua këtë 120 mijë euro java është çfarë i ke këto t’i- i thotë Arbana Xhemit.’

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...