VIDEO/ Ronela Hajati feston datëlindjen, torta “epike” që solli të qeshura në festë

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati ka festuar datëlindjen e saj të 34-ët me shoqërinë deri në orët e para të mëngjesit të së shtunës.

Ajo ka qenë aktive duke ndarë pothuajse çdo moment të festës që nisi mbrëmjen e së premtes me ndjekësit e saj.

Por, ajo që ka rënë në sy ka qenë torta që miqtë e saj kishin porositur, e cila sipër kishte të pikturuar Ronelën e animuar me qiri në dorë dhe poshtë saj 5 yje.

Këngëtarja e ka pritur me të qeshura teksa shoqëria i thoshte të mendojë dëshirën dhe ta fryjë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...