Përse mungoi Marina në ditëlindjen e Luanës?

Përse mungoi Marina në ditëlindjen e Luanës?

Luana Vjollca ka festuar ditëlindjen. Ndonëse nuk e kishte planifikuar të festonte rrethi i afërt i ka organizuar një festë në jug, duke u mbledhur me rastin e ditëlindjes në një darkë private.

Ditën e sotme, Luana po shijon Himarën me nënën e saj, por me një mungesë të rëndësishme. Fjala është për Marinën e cila nuk është pranë Luanës.

Marina bashkë me vajzën dhe Getin ndodhen në Karaibe për pushime, por nuk ka munguar një urim për teze Anën.

“Për tezen më të mirë në botë, Zoti të bekoftë me të gjitha dëshirat e zemrës. Gëzuar ditëlindjen teze Ana. Të duam shumë”, ka qenë durimi i Marinës për Luanën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...