Pasi e rrahu mirë e mirë, Fero: Tani e dua gruan time akoma më shumë

Ish-reperi kosovar, Fero, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes si pasojë e shumë ngjarjeve që po ndodhin në jetën e tij.

Pas dhunës dhe kërcënimeve që i bëri bashkëshortes së tij, ai hoqi dorë edhe nga muzika, duke iu përkushtuar besimit islam.

Fero ka qenë i ftuar në emision “Kojshia Show”, ku ka ndarë më shumë rreth vendimit të tij, teksa ka treguar se është penduar për stilin e jetës që ka pasur.

“E kam dashur nënën time, e kam dashur familjen time. Ndoshta nuk kam ditur se si të sillem me familjen time me nënën time dhe njerëzit, por islami tani më ka mësuar që të jem shembullor.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...