Nuk do ta besoni se sa vjeçe mbushi Luana Vjollca? Festa e bashkon me familjen pas dy muajsh

Një tjetër figurë e ekraneve shqiptare feston sot datëlindjen.

Bëhet fjalë për moderatoren Luana Vjollca, e cila është surprizuar jo pak në mesnatë nga familjarët e saj, të cilët kishte dy muaj pa i takuar.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”, pamje ka darka që kishte organizuar, ku nuk kanë munguar edhe ndjekësit e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...