Luiz Ejlli i këndon nënës dhe së shpejti me një bashkëpunim me Flor Mumajesin

Sipas burimeve mediatike, kompozitori shqiptar Flor Mumajesi po përgatit një baladë për Luizin, e cila pritet të publikohet në vjeshtë.

Gjithashtu, mësohet se këtë javë pritet të dalë kënga më e re ritmike e Luizit, të cilën e ka titulluar “Amaneti”.

Kënga flet për amanetin që nëna i jep këngëtarit për t’u kujdesur për partneren e tij për jetë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...