I moshuari shkon te blej brokoli. Por tmerrohet nga ajo qe gjen brenda brokolit

Nje i moshuar shkoi në një supermarket për të bler një qese brokoli. 3 ditë më vonë, kur hoqi ambalazhin plastik në banakun e kuzhinës, zbuloi një gjarpër brenda ne brokoli.

Por pasi hapi qesen ai pa qe gjarpri ishte gjalle dhe po levizte

63 vjecari tha se : “Ishte shumë e frikshme. pasi i kam shume frike gjarperinjt. Te shkosh ne market per te bler brokoli dhe me pas te dal nga brokoli nje gjarper kjo eshte e pa imagjinueshme.

Pas kesaj ngjarje ai kontaktoi me drejtusit e supermarketit dhe ata i dhane nje shume parash si forme demshperblimi dhe dicka e tille nuk kishte ndodhur kurre me pare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...