Çmim marramendës/ Ja sa kushton veshja që Arbana Osmani përdori në pagëzimin e së bijës

Vajza e moderatores së njohur, Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj, Zoi, sot feston ditëlindjen e saj të parë.

Në këtë ditë të rëndësishme ata vendosën që ta pagëzonin vogëlushen si dhe njëkohësisht të zbulonte për herë të parë portretin e të voglës së saj si dhe të djalit, Dielli.

Ajo çka tërhoqi vëmendjen ka qenë veshja e moderatores, e cila u shfaq me një fustan të zi të mbuluar më qershi dhe me një pale vathë në formën e kryqit.

Një kërkim nga ndjekësit e saj ka zbuluar koston e veshjes së saj.

Fustani është i firmës “Dolce & Gabana” dhe kushton 1850 euro, ndërsa vathët përsëri nga e njëjta firmë kushtojnë 995 euro.

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...