Blendi Fevziu prezanton te fansat fiksimin e para 30-viteve (Video)

Duket se rreth 30 vite më parë Blendi Fevziu ka patur një fiksim, i cili i është rishfaqur sërish.

Bëhet fjalë për një makinë të cilën e ka përdorur teksa ka qenë 24 vjec dhe teksa ka parë të njëjtin model pas 30 vitesh është bërë nostalgjik.

Epo disa kujtime mbeten gjithmonë, kështu duket se ka qenë edhe kjo makinë për Blendin.

 

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...