E FRIKSHME/ Iu shfaq kryqi teksa po punonte, pak orë më pas i riu përplaset për vdekje nga treni

Një ngjarja e trishtë por dhe aq e pabesueshme ka ndodhur në Itali.

Michael Zaira u përplas për vdekje nga treni ndërsa ishte duke punuar sëbashku me 4 kolegë të tij në hekurudhën Milano-Torino, midis Chivasso dhe Brandizzo.

Por ajo që e bën mistike këtë vdekje ishte se vetëm pak orë para se të përplaseshin nga treni, Zaira kishte ndarë në rrjetet sociale një foto, ku pretendonte se Zoti i kishte dërguar një shenjë.

Sipas fotos, Zaira pretendonte se gjëtë punës i ishte shfaqur kryqi.

Në postimin e tij ai theksonte se Zoti kërkonte të komunikonte me të, pasi prej ditësh po i utej se ishte në një situatë mjaftë të vështirë.

“Është hera e parë që më ndodh kjo, teksa po lidhja hekurudhën, doli një kryq. Zoti kërkon patjetër të më thotë diçka edhe pse kohët e fundit i lutem çdo ditë sepse nuk është momenti i mirë për mua”, ka shkruar punëtori.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...