Ditë e trishtë për këngëtaren Leonora Jakupi, ajo humb një nga pjesëtaret e familjes

Dita e djeshme ka qenë një ditë zie për këngëtaren kosovare, Leonora Jakupi.

Macja e saj ka ndërruar jetë, lajm të cilin e ka dhënë vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

“Do më mungosh shumë Lui”- shkruan ajo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...