VIDEO/ Luizi nxjerr pistoletën në sy të policisë

Fituesi i spektaklit televiziv “BBV2”, Luiz Ejlli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ditën e sotshme, ai ka publikuar një video teksa shfaqet duke ecur drejt një individi e duke i drejtuar atij pistoletën në sy të policisë.

Nuk dihet ende në qoftë se këngëtari do të jetë pjesë e ndonjë filmi apo jo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...