Më e mirë e ëma sesa e bija! Keisi prezanton për herë të parë mamanë e saj

Keisi Medini, një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar, na ka prezantuar me të ëmën e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shihet me të ëmën në një makinë. Në video Keisi në fillim tregon veten e saj, më pas drejton kamerën nga e ëma. Ato duken si dy shoqe dhe njëra më e bukur se tjetra.

Deri më sot kemi parë marrëdhënien e ngushtë që Keisi ka me të atin, Sabianin, ku janë të panumërta postimet që ata bëjnë me njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ndërsa me nënën e vet ka ndodhur e kundërta, pasi nuk e ka ekspozuar asnjëherë në rrjetet sociale, deri më sot.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...