“Jeni bërë si lypsa semafori”/ Alma i ofendoi, gazetarët nuk ja lënë mangët: Po ti çfarë i lype Safetit? (Video)

Është prononcuar për mediat pas daljes nga SPAK 40-vjeçarja Alma Kaçi e cila doli në filmimin me Safet Gjicin në zyrën e Bashkisë Kukës.

Teksa gazetarët e pyesnin për qëndrimin e saj në SPAK dhe kërkeën që kishte bërë, Alma nuk iu kursye, duke iu dhënë një përgjigje ofenduese.

Alma K: Na jeni bërë si lypsa semaforit, merreni çfarë ju jep SPAK. Mirë atë, po dhe i keqinterpretoni lajmet.

Gazetarët: Po ti çfarë i lype Safetit, i rehabilitove qentë?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...