Dasma kthehet në sherr te madh/ Grushte, shkopinj e karrige përleshje masive mes te ftuarve (VIDEO)

Një dasmë është shndërruar në një përleshje masive mes të ftuarve, të cilët nisën të godisnin me grushte dhe karrige njëri-tjetrin.

Burrat shihen duke u goditur madje edhe me shkopinj.

Ngjarja ka ndodhur në Mançester, më 24 gusht, dhe gjithçka nisi kur një burrë u afrua te një i ftuar që ishte i ulur në tavolinë dhe i hoqi nga koka kapelen.

Menjëherë nisi përleshja që zgjati disa minuta dhe që përfundoi vetëm me ndërhyrjen e policisë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...