Çfarë i ndodhi Bora Zemanit në sheshin e xhirimeve të filmit me Donald Veshajn?

Moderatorja e njohur Bora Zemani dhe partneri i saj Donald Veshaj së fundmi kanë bërë me diej se po punojnë në një projekt të ri, i cili do të jetë një prodhim kinematografik i i zhanerit komedi romancë.

Skenari i filmit mësohet se do të trajtojë copëza nga historia e tyre e dashurisë. Çifti në rrjetet sociale kanë ndarë disa sekuenca nga sheshi i xhirimeve.

Bora Zemani shumë herë ka treguar se ketë verë nuk ka bërë pushime dhe është lodhur nga angazhimet e saj, duke theksuar se janë çdo ditë me xhirime në vende të ndryshme deri në mbyllje të filmit i cili pritet të shfaqet gjatë muajve të vjeshtës.

Një video ku Bora fle në makinë po bën xhiron e rrjetit, duket se moderatorja është fokusuar shumë në këtë projekt dhe shfrytëzon çdo mundësi për tu çlodhur.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...