Ronaldo Sharka merr pozicionin e rëndësishëm në programin e Top Channel

Ronaldo Sharka do të rikthehet në shtator si pjesë e programit “Përputhen”. Këtë e ka bërë të ditur vetë Ronaldo me një video nga zyra e autores Olsa Muhameti ku tregon se ajo i ka propozuar të jetë pjesë e stafit dhe do të merret me gjëra të rëndësishme.

“Jam shumë i lumtur që Olsa Muhameti dhe Top Channel më besuan pozicionin e rëndësishëm në Përputhen. Ndihem i vlerësuar, para është një rrugë e gjatë në të cilën si gjithmonë, me mbështetjen tuaj besoj fort që do ia dal”, shkruan Ronaldo.

 

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...