Pas këtyre pamjeve me barkun e fryrë, njerëzit janë të bindur se Kiara është shtatzënë

Prindërit e Kiara Titos kanë festuar mbrëmë 30 vjetorin e martesës.

Ata kanë mbledhur në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar këtë ditë të rëndësishme.

Kiara dhe Luizi kanë shkëlqyer me pamjen e tyre, por nga videot e publikuara nga të ftuarit është vënë re një detaj.

Barku i Kiarës dukej i fryrë, ç’ka ka nxitur thashethemet se ajo është në pritje të ëmbël.

Kujtojmë se pak ditë më parë Luizi pohoi se ata janë gati për tu bërë prindër.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...