‘Më vjen turp që jam shqiptare, vetëm për s*ks e keni mendjen’! Shpërthen keq Arbenita: ‘Jeni si serbët’

Modelja Arbenita Ismajli ka shpërthyer me një postim në InstaStory pas komenteve që ka marrë për një foto të saj. Modelja ka publikuar një foto ku shihet në një ashensor me një objekt në dorë, të cilin përdoruesit e kanë nxjerrë nga konteksti

‘Jeni si serbët’, shpërthen keq Arbenita: Më vjen turp që jam shqiptare, vetëm për s*ks e keni mendjenArbenita Ismajli

Modelja Arbenita Ismajli ka shpërthyer me një postim në InstaStory pas komenteve që ka marrë për një foto të saj. Modelja ka publikuar një foto ku shihet në një ashensor me një objekt në dorë, të cilin përdoruesit e kanë nxjerrë nga konteksti.

Kjo gjë e ka shqetësuar tepër Arbenitën, e cila shprehet se i vjen turp që është shqiptare kur sheh kështu komente.

“Ma keni shpifur. Kurrë nuk keni për tu bërë burra shqiptarë. Turp. Si të jeni serbë. Jazëk qumështi i nënës. Nuk e di kush po ju edukon kështu. Edhe unë jam nënë, motër, tezja e dikujt. Turp more të mjerë vetëm për seks mendoni. Të degjeneruar.

“Ndonjëherë më vjen turp që jam shqiptare dhe e pyes veten pse shumica e popujve të tjerë nuk na duan. Seriozisht nuk kam koment. Jam femra më e pavarur, shoh punët e mia, nuk i bëj keq askujt që marr kaq shumë urrejtje prej vëllezërve dhe motrave të mia shqiptare. Turp!”

Modelja përmes një postimi tjetër në Instastory, ka shpjeguar se sendi që po mbante në dorë, ishte një mbajtëse telefoni për të regjistruar video.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...