“Më ka humbur mami …”, adoleshenjta nga Pogradeci ngre policinë në “këmbë”

Një 16-vjeçare në Pogradec ka denoncuar zhdukjen e nënës së saj.

E mitura është paraqitur një ditë më parë në Komisariatin e Policisë Pogradec dhe ka kallëzuar se e ëma 36 vjeçe është larguar nga banesa në fshatin Hudënisht.

Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e gruas me iniciale J.H., por ende nuk ka të dhëna.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...