Kiara Tito është shtatzënë? Fansat kapin detajin, ja video që po ‘bën namin’ në rrjet

Ditën e djeshme prindërit e moderatores Kiara Tito festuan për 30 vitet e tyre të dashurisë. Mes njerëzve të zemrës ata kërcyen dhe festuan për vitet krah njëri-tjetrit.

Përveç pamjeve nga festa madhështore, një tjetër video është duke bërë namin në rrjet. Syrit tonë dhe të ndjekësve nuk i ka shpetuar një video ku moderatorja shihet duke kërcyer dhe barku i saj ka marrë të gjithë vëmendjen.

Fansat janë të bindur se moderatorja është në pritje të ëmbël, dhe nuk i vëmë faj, pasi në këto pamje barku i Kiarës shihet paksa i rrumbullakosur. Por, pa patur një konfirmim nga vetë çifti Luiz-Kiara ne s’na ngelet gjë tjetër veçse të presim dhe të aludojmë.

 

@kiaraluiz_

#kiaratito #luizejlli ♥️🙏

♬ original sound – LUKI🤍🥺

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...