“Jeni si serbët”! Shpërthen modelja: Më vjen turp që jam shqiptare, vetëm për s*ks e keni mendjen!

Një foto e Arbenitës në rrjetet sociale ka shkaktuar shumë zhurmë së fundmi.

Ajo shihet në një ashensor me një objekt në dorë, ku përdoruesit e kanë nxjerrë nga konteksti.

Kjo gjë e ka shqetësuar tepër modelen e njohur dhe ka shpërthyer duke bërë një reagim në Instagram, ku shprehet se i vjen turp që është nga Shqipëria dhe se shumë njerëz shqiptarë i konsideron si serbë.

“Ma keni shpifur. Kurrë nuk keni për tu bërë burra shqiptarë. Turp. Si të jeni serbë. Jazëk qumështi i nënës. Nuk e di kush po ju edukon kështu. Edhe unë jam nënë, motër, tezja e dikujt. Turp more të mjerë vetëm për seks mendoni. Të degjeneruar.

“Ndonjëherë më vjen turp që jam shqiptare dhe e pyes veten pse shumica e popujve të tjerë nuk na duan. Seriozisht nuk kam koment. Jam femra më e pavarur, shoh punët e mia, nuk i bëj keq askujt që marr kaq shumë urrejtje prej vëllezërve dhe motrave të mia shqiptare. Turp!”

Modelja përmes një postimi tjetër në Instastory, ka shpjeguar se sendi që po mbante në dorë, ishte një mbajtëse telefoni për të regjistruar video.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...