Fero jep mesazhe me motive fetare: ‘Në atë zemër që hyn islami…’!

Lidhja e reperit të njohur Fero me modelen e njohur, Arbenita Ismajlin, të cilët kanë dhe një vajzë të vogël, prej vitesh është në qendër të mediave. E së fundmi, Fero është akuzuar për dhunë në familje, sulm fizik dhe kanosje ndaj gruas së tij. Para disa ditësh Fero është liruar nga paraburgimi e këtë e ka bërë të ditur vetë ai me anë të disa postimeve në Instagram.

Pas daljes nga paraburgimi reperi ka shokuar ndjekësit e tij me deklaratën e fundit në Instagram, ku është shprehur se ka vendosur të heqë dorë përfundimisht nga muzika për shkak se feja islame e ndalon dhe se kërkon falje për tekstet e shkruara dhe këngët e tij, ku dhe dëshiron që ato të fshihen dhe askush të mos i dëgjoj.

Pasi ka treguar për të gjithë përkushtimin e tij ndaj fesë islame, tashmë postimet e Feros në rrjete sociale lidhen me këtë temë. Ditën e sotme reperi ka postuar një foto të tij dhe ka shkruar një mesazh me motive fetare:

Në atë zemër që hyn Imani ose Islami , aty nuk ka vend e keqja apo mërzia .

Së fundmi duket se Fero e ka takuar vajzën e tij pas daljes nga paraburgimi dhe jo vetëm kaq. Duket se vajza e tij, Nina po ndjek hapat e të atit dhe po, pasi në një foto të postuar në Instastory, Nina shfaqet duke u falur.

Hapësirat publike u respektuan/ Administratori i Velipojës: Shërbimet ndaj turistëve më të mira sivjet

Pas këtij që sapo lamë pas, një tjetër sezon turistik i sukseshëm pritet që të jetë ai i vitit të ardhshëm duke qënë se...

NUK ESHTE E LEHTE… Ronaldo Sharka e pranon publikisht/ Flet hapur për varë…

Ronaldo Sharka pas daljes nga BBV duket se është në ditët më të mira të karrierës së tij, si autor programi dhe moderator në “Mos...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NUK ESHTE E LEHTE… Ronaldo Sharka e pranon publikisht/ Flet hapur për varë…

Ronaldo Sharka pas daljes nga BBV duket se është...

Kiara Tito në pritje të ëmbël??? /Moderatorja kapet duke u veshur vetëm me…

Përveçse moderatore Kiara Tito e ka shfrytëzuar profilin e...

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re...