E ka nisur karrierën që në fëmijëri, e njohët këngëtarin shqiptar (VIDEO)

Këngëtari Ermal Fejzullahu është një nga artistët më të pëlqyer të publikut shqiptar. Ermalin e shohim nëpër koncerte, dasma apo edhe performanca “live” në emisione të ndryshme.

Artisti e ka filluar rrugën drejt muzikës që në moshë të vogël dhe këtë e dëshmojnë edhe shumë arkiva të festivaleve për fëmijë ku shfaqet Ermali teksa këndon.

Sot do të sjellim një video shumë të pëlqyer nga ndjekësit e tij në rrjete sociale. Në video shfaqet Ermali në një moshë të re, teksa këndon këngën e titulluar “ Trashe-Trashe”.

Atmosfera duket shumë festive, dhe nga “background-i” kuptohet se ishte periudha e festave të fundvitit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...