Viziton jugun e Shqipërisë pas 3 vitesh, Arbana Osmani e pakënaqur me pronarët e hoteleve

Pas udhëtimeve të shumta me familjen e saj, moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, ka vendosur të kalojë disa ditë në jug të Shqipërisë.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, ajo ka shprehur se pas tre vitesh po rikthehet në jug e surprizuar me gjithë ndryshimet pozitive që, sipas saj, ka pësuar vendi.

Por, pavarësisht të mirave, Arbana i ka dhënë zë një çështjeje që është kthyer në shqetësim për çdo sezon veror. Shpesh kemi parë edhe video që qarkullojnë në rrjete sociale të debateve dhe sherreve absurde mes punëdhënësve dhe punonjësve të tyre, pronarëve të hoteleve me klientët etj.

Mesa duket moderatorja ka qenë dëshmitare e ngjarjeve të tilla, të pakëndshme, ku pronari i hotelit i ka ulëritur punonjësve të tij.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...