VIDEO/ Mendoi se po jepej kronika, spikeres i ndodh e papritura në transmetim, shfaqet në ekran duke pirë cigare

Një spikere lajmesh në Greqi ka bërë pa dashje një “gafë” gjatë prezantimit të buletinit qendror të lajmeve të MEGA-s.

Pasi ka treguar lajmin për çmimet e rritura në supermarkete, prezantuesja ka dashur të pijë një cigare.

Mirëpo, për shkak të një gabimi, në vend që të shfaqej kronika, në ekran u fokusua Rania Jima, ndërsa ajo u bë gati të pijë duhan.

Kur e kuptoi se diçka nuk shkonte, prezantuesja e la menjëherë, por sikleti në fytyrën e saj nuk fshihej.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...