Upss! Dafina Zeqirit i ndodh e papritura në mes të koncertit, këngëtares i del…. (Video)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka pësuar një incident me veshjen e saj teksa performonte në skenë.

Teksa po këndonte dhe po kërcente, në një moment bluza që kishte veshur ngrihet dhe këngëtares i duket gjoksi.

Momenti është filmuar nga fansat të cilët ishin të pranishëm në koncertin e saj.

Kujtojmë që Dafina ka qenë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit pas ndarjes nga ish-parnteri i saj Dj Geek me të cilin pati një marrëdhënie disa vjeçare, si dhe përplasjes në rrjetet sociale me Ledri Vulën dhe partneren e tij Sara Hoxhën.

 

@moddxfly0

Ojjj dafinnnn🥹🥹🥹#shkovirale #moddxfly0 @TikTok

♬ original sound – Es🫀✨

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...