Kiara dhe Luizi shkëlqejnë në festën e rëndësishme familjare: Dalin Fotot…

Për Kiarën sot është një ditë e veçantë pasi prindërit e saj festojnë 30 vjetorin e martesës. Ata kanë mbledhur në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar këtë ditë të rëndësishme.

Kiara dhe Luizi kanë shkëlqyer me pamjen e tyre duke u shfaqur shumë elegantë.

Kiara ka zgjedhur një fustan të verdhë ndërsa Luizi kostumin klasik të zi.

Të ftuarit kanë nisur të postojnë foto e video nga festa ku në një prej tyre shfaqet edhe Luizi me Kiarën dhe prindërit e saj.

Në një tjetër foto Kiara shihet me mamanë dhe tezen.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...