Vonohet fluturimi nga Londra, shqiptarët ngelin të bllokuar prej orësh

Një grup qytetarësh shqiptarë që po udhëtonin nga Londra drejt Tiranës janë përballur me vonesa të shumta.

Njëri prej tyre i ka treguar JOQ ALBANIA se prej dy orësh janë duke pritur në aeroportin Luton të Londrës por ende nuk janë nisur.

Ai thotë se pavarësisht pritjes së vazhdueshme askush nuk iu tregon shkakun dhe se sa do të presin.

Ndërkohë mësohet se situata e vonesave ka ardhur për shkak të disa problemeve në vetë aeroportet britanike.

Mesazhi i qytetarit:

Pershendetje joq kemi 2or qe presim ne auroportin e londres Luton. Nk dihet per vonsat e ralles. Luton tiran

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...