‘Përulem para teje o Shkodër locja’! Të moshuarat në koncertin e Luizit!

Luiz Ejlli: Përulem para teje o Shkodër locja…Luiz Ejlli, djali nga Shkodra, tashmë nuk është i preferuar vetëm në këtë qytet por në gjithë Shqipërinë.

Pavarësisht se Luizi ka falenderuar disa herë të gjithë mbështetësit e tij për faktin se i kanë ndryshuar jetën, mbrëmjen e kaluar, artisti i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla Shkodrës dhe shkodranëve.

“Përulem para teje o Shkodër locja por mbi të gjitha para jush që nuk hoqët dorë prej meje dhe më ndryshuat jetën. Zoti ju bekoftë secilin nga ju dhe ju pafsha sa më lart na i pari dhe i fundit”, shkruan bashkangjitur postimit të tij Luizi.

Në një prej koncerteve të dhënë së fundmi në Shkodër kanë qënë të pranishme disa nëna, duke frekuentuar jetën e natës vetëm për të takuar Luizin.

Këngëtari Luiz Ejlli i është bashkuar listës së personazheve të njohur me llogari të verifikuar në instagram. Së fundmi adresa e tij ka marrë tick-un blu. Për të gjithë ata të cilët nuk e dinë kuptimin e një llogarie të verifikuar, kjo procedurë zhvillohet për të kuptuar vërtetësinë e asaj llogarie kryesisht të personazheve ose markave të njohura.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...