Nena me 10 femije punon ne aren gjithe diten por asnje femi nuk e ndihmon

Realiteti i hidhur shqiptar ku femijet shkojne ne emigrim dhe i lene prinderit e tyre te vetem.

Gazetari e pyet te moshuaren nese ke femije apo jo por ajo i kthehet se ka dhjete femije por asnje nuk eshte aty qe ta ndihmoje..Si po ndodh sot me te rinjt e sotem qe largohen nga vendiljda dhe harrojne prinderit e tyre.

Nuk ka nevoje per me teper koment…

 

Shikoni videon me poshte

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...