Mira Konçi rikthehet në Shqipëri bashkë me vajzën. Si është sot marrëdhënia me Shpëtim Saraçin

Mira Konçi i mungon publikut shqiptar prej kohësh. Ajo vendosi disa vite më parë të largohej në SHBA, ku dhe i është rikthyer edhe karrierës së saj muzikore. Megjithatë këtë fund gushti Mira së bashku me vajzën Era janë rikthyer në atdhe për të kaluar pushimet.

Ka qenë Era ajo e cila ka postuar disa foto nga pushimet në jug të Shqipërisë.

Ndërkohë njerëzit janë kuriozë për marrëdhënien e saj me të atin, Shpëtim Saraçin, por ata nuk ndiqen në rrjete sociale.

Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi, i dhanë fund martesës vitin e kaluar, 25 vite pasi u bënë të famshëm në publik për romancën e tyre.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...