Luizi dhe Kiara së shpejti prindër? Ish-banori i “BBV2” i tregon të gjitha me këtë foto

Prej disa ditësh ka qarkulluar lajmi se Kiara mund të jetë shtatzënë, ku në një foto ajo shihet me barkun e rrumbullakosur, por çifti e ka mohuar.

Së fundmi Luizi, ka publikuar një foto me Kiarën dhe me një foshnjë në Instastory dhe në mbishkrimin e kësaj foto ai shkruan: Sa shpejt kalojnë vitet! Më duket sikur kaluan vetëm 4 muaj nga “Big Brother” dhe ja ku jemi sot. Po bëj prova për Story-t që do bëjmë pas ca kohësh…

Kjo do të thotë që çifti është gati të sjellin një fëmijë në jetë dhe po përgatiten!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...