Bien temperaturat. Filloi bora në fund të gushtit. Video

Ditet e funditet te muajit gusht prite qe moti te marre nje kthese dhe temperaturat te ulen ne 10 grade.

Nga Italia, Spanja Zvicra moti ka qene me stuhi dhe rrebeshe shiu. Ndersa ne zvicer bie dhe bora e pare ne muajin gusht.

Mësohet se shumë qafa malore ne Zvicer ka rene dhe reshje debore.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...