Tradhetia ne CIFT: Sara Hoxhës nuk i del inati me Dafina Zeqirin: Përse mërziten njerëzit kur…

Situata mes Sarës dhe Dafinës ka bërë që të dyja të jenë në qendër të vëmendjes së mediave.

E gjitha nisi me pjesën në këngën e Ledri Vulës

‘Ti kom dhon krejt’ e cila ishte e ngjashme me një pjesë në këngën e Dafina Zeqirit.

Dhe së fundmi, në ‘lojë’ ka hyrë dhe Olta Gixhari e cila e pyetur nga ndjekësit se cila pjesë e këngës së

Ledrit i pëlqen, ajo citoi pikërisht frazën e famshme ku nuk la pa etiketuar dhe Sarën.

Sara e ka ropostuar postimin e Oltës duke thumbuar, Dafinën.

“A nuk është super rresht? Pse njerëzit u mërzitën kur u bë koment nga vetë ai që e ka shkruar këtë rresht?”, shkruan Sara.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...