Tmerr, jet-ski përplas për vdekje 11-vjeçaren, kishte shkuar për pushime në….

Pushimet në Turqi janë kthyer në tragjedi për një familje, teksa një 11-vjeçare është goditur për vdekje nga një jet-ski.

Yagnmur Koseoglu ishte në pjesën e pasme të jet-skit të babait të saj kur një tjetër mjet uji u përplas me ta, duke i marrë jetën në vend të miturës. Sipas mediave vendase, ajo pësoi goditje të forta në trup, teksa nga fytyra i shpërtheu gjak.

Dy të rinj, 25 dhe 17 vjeç janë arrestuar në lidhje me ngjarjen dhe akuzohen për vrajse nga pakujdesia.

Familja me origjinë nga Turqia, jetonte prej kohësh në Britani dhe ishin kthyer në atdhe vetëm për pushime.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...