Ilir Meta pushime luksoze në Skiathos Greqi. Nje dhomë e zakonshme 630 euro

Ilir Meta pushime luksoze në Skiathos Greqi. Nje dhomë e zakonshme 630
Ilir Meta ka zgjedhur Skiathos-in e Greqise, në Elivi Hotel për të kaluar pushimet.

Hoteli luksoz, i ndërtuar në formën e vilave, ka cmimet më të shtrenjta në zonë.

Cmimi mesatar i një dhome është 630 euro.

Një punjes i hotelit i konfirmoi gazetes TemA pranine e tij ne hotel.

Meta është aty në shoqërinë e familjes së vet.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...