FOTO/ Kristi feston ditëlindjen por ama… vetëm me Dean

Kristi Dragot Aliaj ka festuar 32-vjetorin dhe pranë tij ka qenë ish-banorja e “BBV2”, Dea Mishel. Dyshja kohët e fundit janë përfolur për një lidhje pasi janë parë shumë të afërt.

Dea ka publikuar një fotot në Instastory, ku shihet Kristi së bashku me një tortë me qirinjtë që mbajnë numrin 32 vjeç.

Dyshja shihen në një varkë e mesa duket e kanë festuar së bashku këtë ditëlindje. Nuk dihet nëse me ta kanë qenë edhe persona të tjerë, por Kristi nuk ka bërë asnjë ripostim tjetër përveç Deas.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...