“Tenxherja Kapakun” – Romeo Veshaj dhe Elvana Gjata në një film të ri?

Pas lajmit të Donald Veshajt se kanë nisur xhirimet e filmit të tij më të ri bashkë me Bora Zemanin, edhe Romeo Veshaj duket se ka plane kinematografike po aq interesante.

Seriali “Love Bugs” do të vijë së shpejti në Shqipëri i shqipëruar me emrin “Tenxherja Kapakun”. Në Itali ky serial ka filluar në vitin 2004 dhe ka si protagonistë aktorët Fabio de Luigi, Michelle Hunziker, Giorgina Surina, etj.

Ndërkohë, i përshtatur në versionin shqiptar, do të ketë personazhet dhe aktorët e saj.

Burime për “Kryefjala.com” kanë zbuluar se aktorë do të jenë artistja Elvana Gjata dhe Romeo Veshaj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...