I nxori gishtin e mesit Sarës, Ledri merr ‘masa’ ndaj Dafinës

Këto ditë kur drama ishte në kulm në trekëndëshin Dafina-Ledri-Sara, situata u reflektua edhe në rrjete sociale.

Dafina i hoqi nga rrjetet e saj sociale çiftin, teksa përmes një reagimi publik ditën e djeshme, u shpreh se ajo është shfrytëzuar nga ta për vëmendje

Situata degradoi pas mesnatës ku Dafina, diss-it të Sarës se ‘disa njerëz duhet të hanë ëmbëlsira që të jenë më të ëmbël’ iu përgjigj duke i nxjerrë gishtin e mesit Sarës publikisht.

E më në fund, duket se kupa është mbushur edhe për Ledrin.

Gjithë këto ditë akuza, përplasje, heqje nga rrjetet sociale, ai nuk e pa të udhës të mos e ndiqte më Dafinën, deri në veprimin e fundit pas mesnate.

Duket se nxjerrja e gishtit kundrejt Sarës ka qenë veprimi që e ka bindur Ledrin ta heqë Dafinën nga lista e miqve të tij.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...