FOTO/ Kiara Tito bën gjestin e veçantë për Luiz Ejllin

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë kthyer në çiftin më të komentuar dhe më të pëlqyer për publikun shqiptar. Dyshja të cilët u njohën brenda ‘Big Brother VIP 2’ arritën të krijonin një lidhje dashurie të cilën e kurorëzuan në martesë gjatë spektaklit dhe vazhdon ende edhe pas përfundimit të saj.

E teksa, këngëtari shpesh herë nuk ngurron së shprehuri dashurinë në forma nga më të ndryshmet për partneren e tij, së fundmi ka qenë moderatorja e cila ka bërë gjestin e veçantë për fituesin e “BigBrother VIP 2”.

Me anë të një postimi në InstaStory, Kiara publikuar një foto me thonjtë e sapo bëra, ndërsa në sy ra detaji i veçantë që ajo kishte vendosur në gisht.

Në to shihet e pikturuar iniciali “L”, i cili nënkupton emrin e Luizit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...