E mbajnë sekret lidhjen, por Capital T dhe Adrola kapen mat me pushime bashkë

Adrola Dushi dhe Capital T, emri i vërtetë i të cilit është Trim prej kohësh janë në një lidhje, por dyshja kanë preferuar ta shijojnë në privatësi duke mos e konfirmuar publikisht. Megjithatë rastet kur janë parë bashkë nuk kanë munguar. Edhe këtë herë dyshja janë kapur mat duke bërë pushimet bashkë.

Sot Trimi ka postuar disa foto nga Greqia dhe shihet se reperi ndodhet në të njëjtin vend ku dhe Adrola ka postuar foto.

Modelja i postoi fotot disa javë më parë, ndërsa reperi sot, mesa duket për të mos rënë në sy që janë bashkë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...