Duke u puthur e përqafuar, Kejvina Kthella kapet “mat” me partnerin: Del Video

Kejvina Kthella është një tjetër personazh që është kapur mat këtë verë, teksa po shijon pushimet në bregdetin francez.

Në një video të publikuar, personazhi televiziv, shihet teksa puthet dhe përqafohet me një djalë, identiteti i të cilit ende nuk është zbuluar.

E veshur me një fustan rozë, Kejvina duket në super formë fizike ndërsa djali që e shoqëron është i veshur me një këmishë jeshile teksa mban syze dielli.

Dyshja shihet të jetë duke shijuar një drekë në Saint-Tropez, Francë. Deri tani nuk ka ndonjë reagim të Kejvinës lidhur me videon që është bërë virale në rrjetet sociale.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...