Bëhet virale një fotografi e Kiara Titos në kohën kur kishte konkuruar për “Miss”

Kiara Tito po vazhdon të jetë në vëmendje dhe në fokus të mediave e shtypit rozë.

Së fundmi ka qarkulluar një fotografi në rrjete sociale e prezantueses së njohur kur kishte konkurruar për ‘Miss’.

Kjo fotografi duket se është realizuar shumë vite më parë, ndonëse moderatorja nisi karrierën në fushën e modelingut.

 

Tito sivjet u përfol jashtëzakonisht shumë për pjesëmarrjen në edicionin e dytë të Big Brother.

Brenda shtëpisë së famshme nisi dhe një romancë dashurie me fituesin e këtij formati, artistin Luiz Ejlli.

Të njëjtit momentalisht po shijojnë famën, e nga ana tjetër janë të angazhuar edhe me projektet e tyre.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...