Astrologe Meri: Kjo shenjë horoskopi do marrë një propozim pune

Dashi

Dita per ju sjell nje interes per nje pozicion te rendesishem pune. Ka prapaskena te medha nderkohe.

Demi

Keni shume besim se nje ceshtje pronesie dhe familjare do rikthehet tek ju.
Binjaket

Do gjeni nje burrim te ri frymezimi apo nje pike kontakti me objektin tuaj te deshires. Ekonomia ka leshuar pellumbat.

Gaforrja

Ju rikthehet nje propozim pune dhe bashkepunimi nga e kaluara.

Luani

Mund te shkoni rruges per nje ceshtje pune dhe papritur te dilni komplet jashte trajektores. Te humbur ne hapesire.

Virgjeresha

Tingulli i kambanave mund te paralajmeroj nje dasem ose rrezikun e nje zjarri shpirteror qe po merr permasa te rrezikshme. Kujdes udhetimet dhe dokumentet.

Peshorja

Shtepia ne brendesi do ruaj vetem kujtimet. Mund te keni nje ndryshim vendodhje a vendbanimi.

Akrepi

Te gjitha kafshet e pyllit mund te hapnin rrugen pasi prezenca juaj mund te ishte nje domosdoshmeri ne ekzistencen e pyllit.

Shigjetari

Nje dite ku humbja dhe fitimi jane kontrastet ekonomike qe kercejne si kokoshka. Por filmi nuk duket romantik.

Bricjapi

Hena ne shenjen tuaj ju kujton se edhe ju mund te beheni te ndjeshem ne kete periudhe. Mjafton te mos zbuloni shume.

Ujori

Asgje ne psikologjine tuaj nuk merr devijime te cilat mund te shendronin energjine tuaj ne fishekzjarr. Perkundrazi po e perqendroni venendjen tuaj konkretisht ne zbatim te planit tuaj.

Peshqit

Te gjithe lumenjte ne det derdhen dhe ju mund te mos e shihni por te pakten jeni ne pritje te nje lumi te ri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...