VIDEO/ Po ushqente drerët, Fjoralba Ponarit i ndodh e papritura!

Fjoralba Ponari është kthyer në një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Fjoralba është mjaft aktive me postime në rrjete sociale dhe së fundmi e kemi parë teksa viziton vende të ndryshme të botës.

E teksa filmonte në një nga aktivitetet e saj gjatë pushimeve është hasur me një situatë sa të sikletshme aq edhe qesharake.

Kur po ushqente drerët njëri nga ata e ndoqi dhe e kafshoi.

Siç duket në video por edhe nga mbishkrimi që Fjoralba zgjodhi për postimin duket se nuk ishte asgjë serioze, dhe nuk ishte lënduar.

“Me sa duket ishte pas një tjetër lloj ushqimi” -shkruan moderatorja

Ajo së fundmi ka krijuar edhe “Podcast-in” e saj që të këtë një bashkëbisedim me fansat dhe të jetë më afër tyre me rrëfimet e saj.

 

@fjoralba.ponari

Mesa duket ishte pas nje tjeter lloj snack-u bambi! 😂 Check out my new utube video: https://youtu.be/-fNs6NODdko?si=Pi8Q33y_3YKSZG-o

♬ Lil Boo Thang – Paul Russell

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...