Tha se i mungon një djalë shqiptar, Maestro i nxjerr videon Jorit: Ti paske gjetur një …

Armaldo Kllogjeri ose siç e njohin të gjithë Maestro ka publikuar sot

një video me Jorin nga koha kur ishin pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP.

Në video dyshja shfaqen duke kënguar dhe në një moment, Maestro i thotë Jorit se i mungon një djalë shqiptar.

”Vetëm na mungon një djalë shqiptar, por ti e paske gjetur një super star”, shkruan Maestro krah videos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...